Wpisz tekst i naciśnij Enter, aby rozpocząć wyszukiwanie.

O NAS

Nowa odsłona
marki Botament

Botament od początku swojej działalności zawsze wyróżniał się szczególną troską o podtrzymywanie ścisłej i opartej na zaufaniu współpracy zarówno z dystrybutorami, firmami wykonawczymi, architektami, jak i inwestorami. Wierni wyznawanym przez nas wartościom zdecydowaliśmy, że w 2020 roku dokonamy nowej prezentacji marki. Naszą filozofię najlepiej oddaje hasło „Zaufanie na pierwszym miejscu“. Dbamy o wizerunek marki oferując klientom rozwiązania najwyższej jakości. Ten cel przyświeca naszej codziennej pracy, a także naszym relacjom z partnerami biznesowymi.

Marka Botament należy do grupy MC-Bauchemie – światowego lidera w zakresie produkcji chemii budowlanej. Oferuje profesjonalne systemy z zakresu hydroizolacji fundamentów, tarasów i balkonów oraz klejenia i spoinowania płytek. Ciągła koncentracja na poszukiwaniu nowych rozwiązań, a przede wszystkim umiejętność reakcji na potrzeby klienta pozwoliła nam na osiągnięcie pozycji partnera godnego zaufania i kompetentnego doradcy na każdym etapie budowy.

 

BOTAMENT

Budujemy zaufanie

Zaufanie podczas prac budowlanych i remontowych jest nieodzowne. Odgrywa ważną rolę podczas fazy planowania, wyboru produktów ich optymalnego zastosowania, aż do momentu zakończenia inwestycji. Trudno o lepsze powody, żeby zaufać marce oferującej tak szeroki wachlarz usług i produktów.

Dążymy do osobistego dialogu z naszymi klientami. Dialog buduje zaufanie.

Nasza odpowiedzialność za zdrowie i środowisko

Już podczas opracowywania nowych receptur wybieramy surowce i komponenty, które ograniczają lub całkowicie eliminują emisję szkodliwych substancji. Podążamy tą drogą, oferując produkty przyjazne dla zdrowia i środowiska.

Innowacje wartością dodaną

Nieustannie doskonalimy nasze produkty. W naszych laboratoriach łączymy wiedzę chemików, technologów oraz techników zastosowań, tak aby oferować produkty odpowiadające najwyższym standardom oraz wymogom budowlanym. Zapewniamy także doradztwo na placu budowy w celu prawidłowego i bezpiecznego wdrażania naszych rozwiązań.

PRODUKCJA

Nasze zakłady produkcyjne

Nasze produkty są wytwarzane w 6 zakładach produkcyjnych na terenie Europy.

Botament oferuje systemowe rozwiązania z następujących obszarów:

  • Klejenia i spoinowania płytek
  • Zabudowy pomieszczeń wilgotnych płytą budowlaną
  • Hydroizolacji
  • Renowacji budowli
  • Naprawy betonu

Niemcy, Bottrop
Niemcy, Esslingen
Polska, Środa Wlkp.
Węgry, Tótvázsony-Kövesgyür
Ukraina, Berezan
Rumunia, Darmanesti